8 Balas

Saya tahun lepas keguguran(tak tahu pun preggy masa ni) 21/7 jatuh habis tak cuci pun. Appointment tapi dpt call cakap tak perlu dtg sebab semua nya normal, saya punya period irregular so susah sikit la nak tahu bila. Jadi saya tunggu je. Lepas sebulan (27/8) gugur mak suruh check sbb kata nya saya preggy, bila check terkjut jugak la double line lagi 🥹 tanpa period selepas gugur tu. Skrg baby alhamdulillah sihat tunggu masa je nak kluar..

Saya D&C masa 1st pregnancy. Before tu period saya mmg regular cycle dalam 28-30 hari tapi lepas D&C period 1st selepas 35 hari macam tu. Then pregnant lepas 3 kali period. Kena jaga makan, kurangkan makan makanan tak berapa healthy. Don’t worry & don’t be sad. In Shaa Allah nanti period tu.

Saya gugur tahun lepas. Tp tak d&c. Sebulan pastu period balik. Tp klu lambat sikit tu normal. Btw, doktor pesan kt sy Lepas gugur, rest dulu 3 bulan baru pregnant Sbb nk bagi rehat betul2. Tp klu ter pregnant awal tu, awak extra jaga diri yaa. ❤️

saya 25/10 tahun lalu keguguran, keluar habis & xcuci kat hospital. 27/11 saya period, lewat juga la sebab ada yg 2-3 minggu dah period.. last period 25/12 & skrg sya pregnant balik 🤭 doakan saya dan baby sihat ya.. semoga rezeki sis lepasni 🥰

alhamdulillah.. semoga sis n baby sihat2 je 🥰 doakan saya juga yaa

Sy keguguran tahun lepas tak d&c..sebulan lepas gugur datang period mcm biasa..dr irregular period terus jd regular sampai skrg..pernah baca ada sesetengah org lepas gugur period kdg2 lambat datang balik..

org ckp normal je lepas gugur period lewat sikit. sy hari ke 37 lepas gugur, heavy period turun selama seminggu. pastu sy tggu next period dah tak datang, check upt alhamdulillah positive.

Oh yeke. Pregnant yg skarang ade masalah tak? Baby ok?

sy punya priod pn delay sblm ni..selalu 1 ke 3bln akan tingtong sikit nk priod.no worries ;)

saya normal datang macam biasa. next month dah datang.

Soalan popular

Artikel Berkaitan