βœ•

5 Balas

cuba sis check pos kwn2 sblm.ni, sbb stgah org die g scan awl blm nmpk kantung ,sy suggest better 8weeks ke atas , sis boleh start kira dari tarikh sis mula period kali terakhir untuk tahu brpe weeks sis pregnant. sbb nti nurse kk akan tnye tarikh tu. 😊

hari first day last period. 15/8

saya lewat period 7hari test n wait around 2/3 minit kabur tapi lama lama nampak terang . first period 13hb oges .. ikut kiraan saya baru 5 minggu , dh bg thu nurse , nurse tlg kira kan due date 20may2023 😍 . blom scan igtkan dalam 3 minggu lg nk scan

wahh tahniah sis..tunggu 8 weeks nanti baru boleh gi scanπŸ₯°

Saya upt positive sehari lepas missed period, so waktu tu 4 mggu dr last period. Excited punya pasal terus ke klinik nak scan πŸ˜‚πŸ˜‚ Tapi x nmpak apa apa lg. Dr kata normal. Dr sarankan dtg mggu 6 ke atas sebaik baiknya mggu 8 πŸ˜„

Alhamdulillah tahniah awak 😍πŸ₯° Samalah saya pun baru lepas scan tadi. dah nampak kantung. Moga kandungan kita baik2 saja hendaknya 🀲🀲

time 5weeks sy pi scan dekat swasta sbb mmg niat nk tgk kantung je. Dr situ suggest 9weeks bru sesuai nk scan baby. boleh tgk heartbeat baby skali.

Oh 9 week ya. Okay noted. tq sis πŸ₯°

pi klinik sebulan lpas due period...

welcome sis...

Soalan popular

Artikel Berkaitan