6 Balas

Saya pun sama, saya kategori Obese gak, hari tu masa chinese new year ajak hsbnd prgi pdg besar sbb teringin nk makan pulut ayam sana, lepas makan, jalan sikit dah mngah, pdhal pakring tak jauh, sbb rezeki kami dapat parking dekat. Pergi dgn mak and adik2 jugak, last2 saya ddk je kat luar tu ada bngku, mak adik2 n hsbnd dorg ronda cari barang, saya hnya ddk makan buah, sbb kaki sakit and rasa mengah la, hehehehe. Lepas tu tobat x nak pergi dah, balik singah tasik pulak jalan2, tak serik, last2 ddk jugak, naaib hujan x boleh prgi mana sngt🤣. Pikir dah la teringin jalan nk prgi brang baby nnti, takut x larat pulak jalan😥🤭

Saya pun camtu. Baru 20 weeks tapi gaya mengah macam tengah tunggu hari 😂 kadang pelik dengan kawan yang dah 8 bulan ke atas sebab boleh buat kerja macam biasa. Mungkin pembawaan masing2 😘

sama sis. saya dari 17 weeks jalan mengah and macam penguin. sebab tak selesa nak jalan kepit macam biasa. perut kecik je. tapi rasa macam berat. saya jenis pakai kasut flat je.

tak ada. alahan ikut mood. doctor pun okay je.

oke ade geng ..risau jgk tkot sy je rase cmtu..jalan sikit pn mengah..tapi perut sy memang besar cz ad uterine fibroid..

Ohh perut besar mcm logik nk mengah. Perut kecik ni kenapa boleh mengah ni 🤭

TapFluencer

Normal. Tukar kasut sesuai kehamilan. Banyakkan rehat. Elakkan buat kerja berterusan

Sme sy pun. Dah start mengah.. jalan pun dah rse perut kedepan

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan