2 Balas

VIP Member

Hi dear, saya pun ada pengalaman yang sama dengan awak, anak pertama, pregnant 6weeks ada cyst. Semua mommy memang akan risau bila sebut pasal cyst. Saya pun risau, sampai research banyak kali, apa perlu buat untuk hilang kan sis. Masa pergi klinik swasta, doctor akan suruh kite refer ke hospital gov. Masa saya pergi sis saya kecik je, doctor kata normal untuk awal kehamilan sebab hormon kita yang berubah secara tiba tiba, sekarang saya 24 minggu cyst dah takde since 14 minggu lagi. Apa apa pun mommy jangan risau ya, tapi kene checkup juga untuk tau keadaan cyst tu. Semoga semua dipermudahkan ya mommy❤️

yea kew sis, isau sis xpernah alami.. bila dengar kata2 semangat dr kwan2 yg balas status sy.. rasa lega sikit.. tp makan pemakanan kita kena jaga jugak lah an sis untuk kecutkan cyst tu

Sy masa prgnant ank kedua pnh ada.. doc refer hospital besar.. alhamdulillah hilang sendiri.. doc ckp selalunya akn mngecil sendiri.. tp ada setengah dorg suruh buang klu saiz tu membahayakan.. pe2 pun nnti doc akan bg tarikh n kerap la jmpa sbb nk tgk saiz cyst tu

Inshaa Allah moga dpermudahkan urusan sis ye.. moga bby pun sihat2 je.. inshaa Allah

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan