3 Balas

VIP Member

Baby sy masa lahir kuning 16. Sy sendiri minum susu kambing 2X sehari jenama hi goat Kurma. Sy pam susu badan, bagi anak sy selama dia warded. Khasiat susu kambing tu akan dapat kat baby. Anak sy kuning dari 16 turun 11 dalam 3 hari je. Lepastu, sy teruskan lagi minum susu kambing tu n teruskan bagi anak saya susu badan dan 11 turun 7 terus anak sy discharge. Lusanya checkup kuning di KK kuning ank sy dah 5. Bnyakkan bagi anak susu badan. Kalau untuk booster susu badan sy, saya ambil Nufiya OMB. Air rebusan organik penambah susu. Paling penting jaga emosi supaya susu tak drop

Waalaikumusalam. Awak, saya sekarang tengah lalu benda ni. Baby saya umur 10 hari, jaundice masa umur 6 hari naik tinggi sampai 225, kami cuba susu Karihome, hari pertama cuba, jaundice baby turun 174. Berak kencing baby okay je, alhamdulillah sesuai dengan anak saya. Hari ni check lagi makin turun bacaan. Kami pun cadang guna Karihome untuk pulihkan jaundice je, kalau dah jaundice free nanti saya akan fully bf balik. Pagi kami beri fm, lewat petang sampai malam breastfeed. Alhamdulillah anak saya tak keliru puting and dia minum je dua dua susu ☺️

boleh cuba, sebab tak semua baby react the same way. semoga dipermudahkan urusan

Soalan popular

Artikel Berkaitan