Rate Hospital Serdang (Gov Hosp)

Hi, saja nak bagi review atau rating tentang hospital Serdang Gov, saya bagi rate 4/5. Walaupun saya blm pernah merasa hospital swasta, tapi so far 2 kali pengalaman saya bersalin di hospital ini hospital yg sama, Alhamdulillah semuanya bagi saya so far dah cukup bagus, mesra pesakit, very concern, dan sangat cekap. Hanya 1 saja kelemahan gov cuma tak cukup alat atau kakitangan. Bukan isu xcukup, tp sbb patient terlalu ramai. Gov kne bg dana kasi tambah lg alat mcm ventilator atau doktor pakar. Itu saja yg bg saya knp gov selalu lambat servis dia. Tp sy nampak betapa doktor sgt berkeras utk menyelamatkan patient, berkejaran dgn masa dan bertungkus lumus. Sy bukan nak bodek ya tapi pengalaman kedua saya bersalin kalini saya warded 3minggu lebih tau di hospital. Dan sy kenal hampir separuh nurse dan doktor yg assist saya di wad O&G sana. Sy lps bersalin czer nangis2 sakit nk bangun nurse tolong je papah. Lps korg bersalin dpt pulak hadiah hehe.. Mmg ok sgt lah bg saya dh ckup bagus. Ok itu saja dari saya hehe...

Rate Hospital Serdang (Gov Hosp)
5 Balas
Tulis jawapan

saya pun suka kt Hospital Serdang ❤