6 Balas

sy bawa 3 beg je ..1 beg bby tu pun brg tak bnyk sbb nnti guna swaddle hosp je ..kalau discharge bru guna yg sndri punya je ..1 lagi beg sy tu pun tak bsar sngat ..senang bawa je .. 1 lagi mcm beg bakul ..tp bukan bakul ..jahitan kain ntah mcm mna nak sbut beg tu 😂 tu sy letak Tupperware utk mkn dan sudu ..tak bsar jugak..senang bwa

sy bawa 1beg carry je, sy juga ada standby biskut, milo 3in1, fork& spoon dan juga thermos.. sy xnak susahkan suami angkut 2,3 beg.. so sy pakai beg carry yg size besar sikit so sumbat segala keperluan sy dalam 1beg je..

Perlu tpi jgn byk2 la kalau awak jenis mkan makanan hospital. Mcm sy mmg mcm kedai runcit sbb sy tk makan makanan hospital 😝😜 Masa nk kluar hospital sy sedekah kt jiran jiran y xbalik lg 😝

saya nanti nak bawa 1beg dan raga untuk simpan thermos air , botol air dan makanan seperti milo 3in1 roti atau biskut takut tengah malam lapar 😊 sebab suami tak dapat nak teman ada anak sulung ..

Saya bawa tiga beg. Semua beg masuk dalam beg roda yg senang tolak. Benda boleh tolak kenapa nak berangkut2 🤣

saya bawak dua beg je sis....1beg saya,1beg baby...

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan