25 Balas

Geng EDD december dan Geng Baby First 😂 Biasanya first baby ni kita akan jadi lbh paranoid dgn kandungan kita sbb risau mcm2 jadi. Apa2 pun semoga dipermudahkan jrusan kita semua ya. Sy week 33.. EDD 4 Dec. Tapi harap2 hujung nov dah boleh bersalin dah. Penat dah rasanya mbawa perut ni😂

Saya due 13/12. Sekarang 32 weeks. Nervous dan takut. Nervous mcm mana kalau tak perasan air ketuban pecah? Nervous mcm mana kalau tak tahu yang sakit tu sakit nak bersalin? Semiga semua urusan kita dipermudahkan. Risauuuuuuu. Harap2 masa nak bersalin tu Allah bagi kekuatan untuk lawan sakit tu.

Sy ank dua2 dlu pn bernk 36 mnggu.. pech ketubn kt umh.. noe no 3 pulak.. dh 35 mnggu 5 hri.. kna ready awl2.. nie pn dh kt bwh dh sakit yg teramt sgt2.. serba serbi xkne.. sb bby dh msuk jln tu.. doc pn ckp bby dh kt bwh.. xsabr jgk nk jmpa bby.. moga kita2 di permudh kn segalanye amiin..

saya pon due december. 8/12/2020 tp tkot dia kluaq ujung nov ja 😅 sbb skrg di uma mertua. planning bsalin kl and pantang di rumah abah sdri tp dgn pkpd ni buat lg pening 😅😅

VIP Member

Due saya 10/12.. Tapi saya dengan husband syak mesti akhir nov keluar😅 tapi dalam masa sama memang nervous sebab sekarang pun musim covid tak ade siape teman.. Dah lah first baby..

Sme lh Kita,,, sya 09/12

sy dicember 7/12/20 skrg 33w1d nerves takut semua ad kemungkinan 35-37w bersalin xsure tgok baby cm mana🤗harap dipermudahkan segala urusan ibu yg nk bersalin amin😇

ohh yeke semoga dipermudahkan❤️😁

VIP Member

saya pun edd december .skrng 31weeks5days.. yaallah nervousss jugk .. semoga urusan kita semua dipermudahkan allah swt ..Amin ...goodluck bakal mummy semua 💞

hari ni sya genap 32minggu6hari...esok 33minggu....xsabar nk ank yg bakal lahir ni....semoga dipermudahkn urusan kte ibu ble brsalin nti....amin...

sy pun due December, skg dah 30mngu 3hri... nervous juga, wlupun dah anak ketiga... apa pun semoga sis dipermudahkan tuk bersalin😊

saya edd 2/12/2020 tapi sebab gdm, diawalkan 2 minggu,jadi 19/11..tinggal 31 hari lagi.. sekarang dah 33 weeks,4 days...takut pun ada ni...

saya dah start insulin..moga dipermudahkan segala...amin

Soalan popular