10 Balas

saya guna. baru 6 tablets. so far, selama ni saya tak pernah jumpa peak ovulation saya. sampai saya risau. tp since makan pregnacare mmg saya happy sgt rupanya saya jumpa jugak ovulation tu. sangat2 terang sampai test line lagi pekat dari control line. harap2 ada rezeki. so saya boleh jamin yg pill ni mmg bagus n betulkan apa yg patut

saya n husband baru try makan last month time raya.. and saya pon track ovulation saya stiap ptg selepas period... Alhamdulillah test upt positive.. now baru 5 minggu..try la sis... mane tau rezeki🥰🫶🏼

boleh cuba cari kat shopee sis

sy ttc..try juga yg ni..tp yg ppuan tu je.habis je consume sekotak bulan tu jgk pregnant. tp blum rezeki,gugur..lpasni nak consume balik.hrap berjaya pregnant sihat hngga melahirkan baby comel😀

Aamiin 💕

Saya memang amalkan, jumpa opk +ve, pernah 3 kali pregnant, tapi keguguran. Tapi bagus pregnacare ni, betul2 membantu ttc mcm kita ni. cuba je sis,

benda ni untuk ape ye?nak tau gak mana lah Tau sy boleh amal Kan dgn suami untuk dpt baby..sy pon sedang TTC..🫢😅

dia tak jual kat malaysia ya puan2. saya beli, order dari personal shopper.. benda ni ada kt London

sy n suami mmg consume ni. lepas kotak ke4 bru preggy. Alhamdulillah, cuba la, mna tau rzki 🥰

Saya dah dua kotak. Period jd lambat. Bulan ni dah 21 hari lambat.

Da cek upt sis? Mne tau lekat☺️

mana nak dpt ni? guardian atau Watson?

ni kena order kat shopee sis , die produk dari UK

xpernah try

Aaminn🤲

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan