16 Balas

VIP Member

saya pn bercadang nk bwak dn gne pempers mse kt spital nt.. serik mse tahun 2018.. xsmpat tukar.. dh lh czer.. sblum czer.. dh cbe ikut bwah.. ofkos dh terbukak jln dn mmng dh kluar drah.. jd...lpas czer tu.. mmng kluar darah . xmnyempat bk tkar.. hbis alas katil spital.. ni kali.. nk gne pempers.. senang kje nurse nk bntu salinkn klu tbe² nk cbe normal trjadi czer... xlh.. nurse nk amek spender.. nk tepek² pad.. ni klu gne pempers ... nah amek.. sarung je ..xyh pikir spender dn kebocoran lg

saya haritu beli maternity pad lepas bersalin terus la pakai tapi tak berapa nak function sebab darah mmg banyak sangat keluar kan. Sampai meleleh leleh bila dalam ward. Saya suggest beli brand kotex or libresse yg mcm pempers tu. Saya berpantang sampai harini pakai yg tu je. selesa sangat👍🏻👍🏻

masa kat hospital pakai jenis pad panties tu. xpayah susah2 bawak underware lain..dh balik rumah pakai intimate maternity. sy pnah pkai pad biasa bila darah dah makin kurang. tp sakit bergesel dgn jahitan sbb pad biasa kan ada corak2 tggelam timbul tu. klau pad maternity dia lembut je n xda corak2 tu.

sye beli nie je kat shopee.. mmg function terok laa..besar.. snang nk pkai/bukak..xpyh nk angkat2 kaki sarung.. xpyh pkai spender pon boleh.. doc nk check jahitan pon snang..smbil baring boleh bukak tali yer je.. misi dgn doc siap puji bgos ade pad mcm nie

https://shopee.com.my/product/489422154/14371748235?smtt=0.59259653-1669100843.9 seller yg sye beli tuu dh sold out.. link yg sye share nie lebih kurang sme dgn yg sye beli.. hrp dpt membantu mummy2 smuer ❤️

sy sbb obese 110kg, so mmg akan beli libresse overnight 41cm yg utk darah flow lebat. da tepek siap2 kt disposable panties, senang. sbb nk beli yg pampers tu saiz xdok 😂😂nk beli brand pampers org dewasa lakk mahal. pakai ape yg sy ade je

hahaa itulahhh. kalau dia buat smpai 5xl ok jugak. 😂😂

hari first better pakai pampers dewasa . lepas tu baru pakai pad maternity/ pad biasa. orang kata first day sampai hari ke 3 banyak darah. ada yang suggest pakai pad macam pampers

Sy czer n pkai yg kotex disposable underwear tu. Mudah n dy pegang perut bila pkai. Perut rse kemas sikit bila pkai n bila brjln pon xde la rse risau nk ampu perut tu sgt.

pakai je yg biasa..saya brsalin 11.11 hrtu smpai hrini maternity pad tak dipakai sbb kat hosp guna yg hosp punya..kat rmh lak guna yg biasa tp yg bsar

pengalaman saya pakai maternity pad bocor sbb darah banyak. kalau dah seminggu tu saya pakai pad biasa je sbb darah makin kurang

sy beli maternity pad kotex mcm Pampers tu utk 3hari pertama lepastu beli pad overnight yg panjang utk hari2 seterusnya

Tak sakit ke pakai yg pampers tu ? Tak keras kena dekat tempat jahit ke sis ? Saya anak 1st , byk benda tak tahu ni 😅

Soalan popular

Artikel Berkaitan