18 Balas

sy nampak kdua tu. tp penah jadi kt sy masa mula2 sbelum pregnant.. line samar jenis mcm tu xboleh follow sbb sy dah bnyak kali naik line samar sgt mcm ni.. mcm2 upt sy dah cuba trmsuk upt jenis mcm ni.. kalau sis nk confirmkan, try clear blue. mcm sy lepas naik line yg sgt samar mcm ni, sy tunggu period. end up mmg period dtg.

boleh je sis. inshaAllah ada rezeki tu. sy dulu mcm ni la. smpai duduk tepi tingkap nk confirmkan line tu.. skali period dtg . sis tunggu dulu mcm sis ckp lgi sminggu tu. kalau period xdtg, bru try upt mahal sikit🤗

last period bila sis? kalau dah beberapa hari tak period maybe boleh cuba lagi seminggu dua, mana tau kan rezeki nanti line lebih clear. kadang masih awal line samar samar lagi kan. apapun mudah mudahan ada rezeki sis & suami ya ♥

cuba check semula nanti. dah sebulan lebih tu last period. manatau kan rezeki 😊

try lgi seminggu sis..sama cam sy dulu duk laa test bnyk kli sbb mual..pening..tapi still xde 2line time to da giveup mls nk test lgi tapi pas semggu to test alhamdulillah naik 2 line skrng da 20week 2day..

Ha itula,saya susah nak muntah. Pernah gastric sampai masuk camera pun takda muntah muntah. Tp sahur pagi allahu sesak nyawa keluar masuk toilet. Alhamdulillah semoga dapat berita baik baik juga macam sis. Tq ya 🥰

nanti sis try dalam seminggu lagi kalau still tak period ye.. doa baik2 ye insyaallah semoga ada rezeki tuk sis dibulan Ramadhan ini Aamiin ya Mujib.

Aamin aamin,terima kasih ya. Saya terdetik nak check sbb sahur td mual yang teramat sampai la pagi. Pening kepala,breast pun sakit dah 2-3hari. Tapi semua tu pun lebih kurang symptoms macam nak period hm doakan saya 🥺

Saye gune upt ni 2hri lepas - ve harini yg sama gune yg lain ade line merah samar 🤗 klau ikut hrini 4week , esok nk repeat upt lg

Semoga dipermudahkan urusan sis..InsyaAllah semoga ada rezeki kita ✨ Aamiinn 🤲🏻

Sorry sis. Tak nampak line samar. Sis try lagi la lepas beberapa hari.

sorry sis, saya tak nampak line samar. tggu seminggu lagi untuk check lagi

Maaf sis. Sy tak nampak line samar. Lepas seminggu nanti try lg ye.

TapFluencer

Sis try lagi ya. InshaAllah mana tahu nanti nampak jelas 🤗🥰

Tq ya,doakan saya 🥰

Soalan popular

Artikel Berkaitan