6 Balas

cm sy time anak pertama dulu..tgl tgkt 4..hari2 naik turun tgga p Keja balik Keja.. syukur Alhamdulillah skg anak dah 3thn lebih.. InshaAllah xda apa2,,mama just pelan2 jerr naik turun tangga tu..jgn kelam kabut,,pelan2 ambik nafas k.. semoga urusan mama dipermudahkan 🤲🏻

Rumah saya 2nd floor, hari2 saya turun naik tangga, ada la dlm 8-10kali sbb hntr & ambil anak dr sekolah. Keluar masuk rumah byk kali dlm sehari . Should be fine, slow2 ya sis . Pegang railing tangga kalau takut terjatuh/tersilap step . Jd kan slh 1 exercise jgk .

Sama laa macam saya..cuma beza nyaa saya tingkat 6 naik tangga..Allahu.. penat jgn cakap laa..skrang 6 bulan tapi perut dah rupe 9 bulan.. org lain ingt dahhh 8/9 bulan dahh.. punyaa laa nak naik tangga tuu lama nk smpai kat atas..

saya duk rumah flat tingkat 5 mmg naik turun je la nak buat mcm mne, perut semua okay.. cuma sebulan sebelum due mmg kena g rumah mak yg landed tkut jugak kan naikk turun naik turun

saya duk tingkat 4.. skrg 7 bulan.. mengah semacam.. sampai rumah je dh tercungap2.. tp naik je slow2.. org kata byk naik tangga senaman utk bg senang masa beranak nnti 💪🏾

rumah sy 2 tgkat sj, tpi tandas kat bawah. stiap hri kena naik turun tangga . ok sj .. turun pelan2 naik pelan2 .. insyaAllah smua ok

Soalan popular