59 Balas

Semoga dipermudahkan urusan ibu dan baby. Saya nak tanye kalo positive covid masa kandungan 38 week boleh mintak induce kea? Sebab biras saya dapat tahu positive covid dia dh 38 week mgkin esok dia kne tahan wad. Dia kata rama kata ceaser tapi xsure la betol kea x. Ternampak post sis nie.

ada orang ibu positif ... kemungkinan besar baby alhamdulillah negatif sebab baby duduk dalam kantung ... macam kes sebelah katil saya .. mak positif baby selamat

Induce ubat ka sis ? Atau belon ? Semoga dipermudahkan bersalin sma mcm sya serah diri msuk ubat jg nnti doa2 kn ye mamy

semoga dipermudahkan urusan sis bersalin baby dgn sis selamat dan sihat jauh dr segala kemudaratan Aamiin Allahumma Aamiin...

sama² sis.. ❤️ sis apa khabar dh bersalin?

sy hari tu pn positif masa 7bln. Alhamdulilah lps kuarantin d hosptal 14 hri dh sembuh. and sdh bersalin 23.1.22

semoga dimudahkan semua urusan , diberi kesembuhan dari covid 19 dan diberi kesihatan yg baik pada ibu dan anak. ameen.

terima kasih🤲

Aamiin ya Allah ya mujib.semoga dipermudahkan segala urusan

tq Mummy ❤️

Semoga dipermudahkan 🙏🙏🙏 doakan sya juga Semoga sya boleh bersalin dngan lancar nnti 37week1day

Semoga dipermudahkan segala urusab puan dan didoakan agar selamat melahirkan anak.. Amin ya rabb

thanks mummy ❤️

Semoga dipermudahkan urusan dan selamat semuanya. InshaAllah everything will be fine 🤍

makseh mummy ❤️

Soalan popular

Artikel Berkaitan