16 Balas

Normal. Sy non muslim tapi kerja dlm office. Sy suka guna blouse muslim cutting free size punya. Ada 1 hari kta pakai blouse bergetah pnya baru org prasan kta pregnant. Mrka ckp slma ni tak prasan 🫣😂 kita dh 37wk, air ketuban ok,size baby pun ok,perut besar sbb kita brisi 😂

Sya first mom juga dah 20w tpi perut nampak kecil ,kwn sya pn pregnant beza sebulan je kami dia pun first mom tpi perut dia besar mngkin d sebab kn badan sya kurus tinggi kwn sya tu badan dia berisi.

Bestnya saya pun 17minggu jugak kadang perut nampak besar kadang kecik 😅

normal je awak, sebab saya anak first pon 12 week pon besar🤣 ni dah 20 week besar dari orang lain. scan memang satu je.

normal je awak. sebab lain orang lain perut dia. kalau 9 week dah nampak tu dipanggil perut bloated. bukan besar sebab baby

normal sis..sya pon bru 19 week dh besar...selalu anak sulung orang kata xnmpk perut awal2 ni tapi saya terbalik pulak😂

Normal kot puan kawan saya 2 bulan lebih dh nmpk perut. Mungkin puan perlu rujuk doc kalau risau

Saya dah 20minggu tapi perut kecil jee 😁😅 Saya kadang nampak besar kadang nampak kecik jee

Saya perut tk nampak sgt..mcm buncit biasa.kdg2 bgun pg kempis 😅 gelabah la jugak #15week

Normal sebab size perut ikut ketinggian dan saiz badan individu.

saya pon sama baru smlm pergi kk nurse ckp perut tinggi dan besar..huhu

Soalan popular

Artikel Berkaitan