sakit urat

hi mommies semua saya nak tanya sikit. saya preg 21week. kelmarin dah start sakit urat punggung kanan sampai la ke hujung kaki kanan. saya sakit tu sampai takboleh nak pusing kiri kanan and jalan. ada ke yang pernah hadapi ni? normal ke? ada tips tak nak kurangkan sakit. saya rasa mcm tersiksa. kalau dlm toilet lagi siksa sebab kt rumah semua tandas cangkung. bila nak bangun tu terus tangkap urat. sampai rasa nak rebah. saya sampai kena jerit husb suruh tolong. kalau lambat rasa nak pitam menahan sakit. nak tanya mommies semua mmg normal ke😭. sakit lah πŸ˜”#firstmom #ingintahu

2 Balas
Tulis jawapan

sy pon 21w rase benda yg same.. pinggang semua sakit mcm nk patah.. sy tnye nurse, nurse kate normal sbb baby makin membesar.. beli tandas duduk kat farmasi sis.. nk berpantang nnt pon senang..

Baca lagi
1y ago

ye sakit betul. pepagi bangun pun kaki rasa cramp πŸ₯΄πŸ₯Ή. demi anak ni ku sabarkan juga

sama.... awk rasa sakit kt punggung tu sampai tkleh nk jalan kan? kadang2 dia terus tangkap urat dkt pinggul tu. sy dh g hosp & klinik mmg tkleh buat apa. terseksa sgt2 😭

1y ago

haah betul. sebijik apa yg sis rasa πŸ˜΅πŸ˜΅β€πŸ’«. mmg kena hadap jela kan? dah doc n nurse kata normal