3 Balas

My opinion, better you tukar tempat kerja. Kdg2 diorang ni mungkin rasa penat and rasa dengki kenapa you tak buat byk kerja and diorang letih sebab kena cover untuk you. Nnti diorang akan rasa you membebankan. Plus, bila you mengandung, you akan cepat penat and tak boleh buat kerja berat. And bila toxic environment macam ni, you akan jadi emotional. So it’s not that good untuk your pregnancy. Cuba bincang dengan husband kalau boleh cari kerja tempat lain ke. Apapun, take care ya dear. Semoga dipermudahkan urusan 💕

VIP Member

jika persekitaran trsebut toksik dan blh mengganggu emosi puan..dan smgt puan blh jdkn puan dpt aura negetif..blh memudaratkan puan dan kandungan..better puan elak or berhenti... tp pape pun try bncng dgn husben ok tak kalau puan berhenti ada effect x pd pendapatan fmly jika slh sorang berhenti kerja...jg dri bebaik k...jgn stress2.. xbaik tuk ksihtan puan...mg dpmudahkan segalanya amiin

Saya boss sendiri toxic yelah baru 2 bulan kerja then terus pregnant, saya terus berhenti and fokus kat baby. Suami saya kerja biasa2 tapi bila fikir nk beli barang baby, InsyaAllah rezeki itu tiba. Sis fikir diri sis, boleh jaga anak org kat rumah sendiri ada juga income sikit2 ikut mana kemampuan sis larat ke tak.

Soalan popular

Artikel Berkaitan