3 Balas

Ya, saya pernah mengambil CL dari Iris/Myra Confinement Care. Saya ingin berkongsi pengalaman saya dengan CL ini. CL yang saya ambil sangat membantu dalam proses pemulihan selepas bersalin. Mereka memberikan perkhidmatan yang sangat baik dan menjaga saya dengan baik. Saya amat berpuas hati dengan perkhidmatan yang diberikan oleh mereka. Saya sangat mengesyorkan CL ini kepada sesiapa yang sedang mencari penyembuhan selepas bersalin yang berkualiti. Semoga pengalaman saya memberikan manfaat kepada anda semua. Saya juga ingin mendengar pengalaman dari ibu-ibu lain yang pernah mengambil CL dari Iris/Myra Confinement Care. Jika anda mempunyai pengalaman atau rekomen CL dari tempat lain, sila kongsi dengan kami di sini. Terima kasih! #bantujawab #ingintahu #bantusharing https://invl.io/cll7hzz

sy tak pernah guna servis CL dari Iris/Myra. sy pernah ambil AyuChanteqConfinement. setakat yg sy survey masa tu CL ni je yg paling murah. CL baik siap bgtau apa makanan yg boleh dimakan apa yg tak boleh, bg tunjuk ajar mcm mana nak urus baby. urut pun best siap pesan kalau tak cukup kuat bgtau. berurut bertungku setiap hari. bertangas bersauna berjadual. banyak je lagi CL² lain tapi masa tu AyuChanteq je yg ada apa sy nak dlm pakej yg sesuai dgn budget sy 🙂

Thanks sis, nanti kita try tengok pakej dorang.

Hi sis, ade ade pengalaman dgn aulia punya sahaja. Stay in punya. Stakat ni okay ja. Tapi mana2 company pon kne doa jelah dapat cl yg elok. Sbb perangai manusia kn beza2

Hihi terima kasih review 🌹

Soalan popular

Artikel Berkaitan