4 Balas

bedrest sis. jngan bnyk sngat bgerak sana sini. even kemas rumah pun awak tak boleh. sbb haritu sy pun mcm tu jugak.. 5w bleeding tp tk tnyk. mcm sekali tu je kluar. better awak pegi kk bdekatan k. tkut ectopic pregnant sis.. Saya memang bedrest. mkn mandi je ada jalan2 sikit. lepas tu tkda dah bleeding... Tapi kalau awak was2 .. better g klinik. sbb hritu sy trus g klinik.. masa preg 1 dulu sy pun bleeding sy lmbt info kt kk, trus complete misscarriege.. tp kali kedua ni, saya mesti alert sikit

saya pun sama harituh... spotting masa 5w ... brown & light² jaa dalam 2hari... saya bedrest.. jaga mkn... mkn folic asid... lpas tuh saya pi scan masa dah 9w.. alhamdulillah dah ada heartbeat... yg penting jgn stress.. klau risau, boleh pi jumpa doc.. sbb setiap org lain²...

terus pergi emergency..awk pregnant tu xnormal keluar apa2 pendarahan. doc je yg bole tahu apa msalah kandungan awk.samada penempelan ke,rahim tak kiat ke,luar rahim ke.minta semua dipermudahkan ye awk

Spotting klau berdarah or brown tu xnormal..blh rujuk dgn Dr ..Klau Dr ckp xde masalah ok la..kdg spotting ni petanda ancmn kgguran

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan