9 Balas

kalo mak puan xpcya, bw ikt mak sekali masa appt anak kat klinik, tny kat nurse/doc bg mak tu dgr mana normal mana xnormal. sb kdg kalo kita sdri ckp mesti dorg xpcya, asyik nak samakan mcmana dorg cara treated kita zaman kecil dulu kala je yg masih hidup sihat walafiat sampai skrg katanya

Ya. ni betul. sampai disuruhnya kita rawat anak mcm saranan kawan², sedara mara yg lain.apakah. 😌🙄

kalau btl nak minum susu kambing (sebab khasiat lebih elok), boleh cuba jenama bubs. anak saya minum susu karihome mmg keras taik dia. kesian teran2 ingtkan taik banyak rupanya seketul je.

kalau ade darah tu sembelit tu . anak sy mase minum anmumlac , keras mcm karihome tu campur darah , sy tukar susu dupro . ok dhh . takder keras dh , minum S26 balik je sis

baby memang tak boleh susu lembu ke Puan? kalau mcm anak saya, memang tak boleh susu lembu. Jadi saya beri susu kambing.. masa bawah setahun saya guna Ar-Rayyan.

comel..asyik kentut..hehe.. sebab bahan dlm Ar Rayyan bantu sistem penghadaman.. sesuai utk bayi. (ini saya tak jual tau, sekadar berkongsi pengalaman)

s26 is normal. bby minum susu sahaja, taik takkan kental smpai darah

S26 normal. Tapi anak saya minum karihome alhamdulillah okay

susu s26 normal .

S26

S26.

Soalan popular