4 Balas

Due date kita sama. mmg plan bersalin pantang kt jb. suami kg kat muar je. bagitau suami, kalau rasa nk balik kg sekejap tu gi lah tapi diri ni tk dapat ikut sekali. takut terberanak dalam kereta je 😂 dh lah firstmom juga. semoga kita semua dipermudahkan dan dlm keadaan baik baik 🤲🏻

Depends pada baby bila dia nak keluar juga kan.. Ada yg awal 2 minggu, ada yg awal 4 minggu. Semoga semua baby bakal lahir dpt keluar pada tempoh matangnya.. Saya takut juga nak balik kampung suami di Kelantan, kampung saya pula di JB. Jadi kami buat keputusan untuk beraya di Selangor je hahah

tu yg takut tu sbb tak dapat nak predict. semoga dipermudahkan urusan..

Sis saya pun due 17/5. Saya pun memang plan nak bersalin and berpantang di jb. Tapi tulah kampung suami di muar je kampung saya yang di perak. Dilema nak balik perak sebenrnya tapi hati memberontak nak juga balik🤣 saya pun berbelah bahagi risau apa semua sebab waktu tu dah 37w.

kan..

bersalin ni kite x leh jangke..get ready je bile2 masa bile dah smpai bb nk kuar..so kne standby ape y ptt..klau sy jns bersalin awl..3 org 36week..3 org 37 week.

sy pun aritu ulang alik terengganu ngan Kl..xde masalah bb tu nk bawak blk..cume awk tulh klau rase lenguh ke ape bnykkan berhenti.sbb duduk lelama dlm kete ni sakit tubuh

Soalan popular

Artikel Berkaitan