11 Balas

sy mgkin trauma kot.. dah 5x gugur kan.. tapi alhamdulillah scan baby ada heart beat n bergerak aktif.. sebab tu sy tak war2 kan kehamilan sy yg kali ini..doakan kandungan sy selamat smpi bersalin yer..

2x gugur,2x jgk la mimpi..lps tu gugur la...mmpi org tua ckp dia milik aku sambil.pegang janin yg berdarah...kali ke2 plak mmpi perempuan dr jauh cakap "dia milik aku...tunggu..."lps.tu gugur la....huhu

Pernah sis.. selalu sangat mimpi macam tu dari awal pregnant..sekarang dah masuk 29 week... alhamdulillah baby okay... jangan terlalu fikir sis.. fikir positive je kay.. jaga diri

sy pernah alami. seminggu asyik mimpi buruk.siap diganggu dengar bunyi2 ramai org dkt dapur jm 1 pagi. xlama kemudian p scan baby dah xda heartbeat.

Saya pernah mimpi buruk..mimpi bleeding & beberapa hari lepas tuu betul2 bleeding..baby tiada heartbeat & keguguran😔 kena cuci akhirnya..Allah..

sy pun slalu jugak mimpi.. gugur , tumpah darah, baby xde heartbeat.. tkut btul la, skrg dh 13weeks alhamdulillah baby sihat je

sy pnah sis,mmpi ggur akhir mmpi tu jd knyataan,,salam takziah utk sis,smoga ad rezeki utk kita lg lpas ni.

Pernah sis banyak kali. Tapi Alhamdullilah tak ada ap2. Mainan tidur je tu

pnh masuk 10w nangis² jugak nk pgi scan tgk bby. alhamdulillah skrg nk masuk 24w

mimpi jumpa ank lambai nk pegi jauh. esknya gugur.

Soalan popular

Artikel Berkaitan