Berair mulut

Hi mcmana nk hilang berair mulut ye ? Saya pregnant 24weeks and mulut asyik berair je penat dah nk meludah, padahal takde rasa mengidam tk dpt pun yang sy mengidam semua sy mkn tapi mulut asyik berair je takleh nk telan dh air liur banyak sgt πŸ₯² #pleasehelp #seriusnanya #firstbaby #seriusnanya #firstbaby #bantusharing

2 Balas
Tulis jawapan

Ni pembawakan sis. Saya kena time first trimester. Kerjanya ashik meludah je, takleh telan air liur langsung. Kadang dia berkumpul dlm mulut πŸ˜… Kalau telan rasa loya nak muntah. Saya stanby gula2 & asam pun tak membantu. Sampai saya kena beli plastic kecik keychain kt sopee letak dlm handbag so boleh meludah esp dlm kereta. Kt opis & dlm mall pun ashik ke toilet bukan sbb nk kencing tp sebab nk meludah. Alhamdulillah masuk je second trimester hilang tiba2. Harap tak dtg balik

Baca lagi
8mo ago

Sama lah kita ada mini plastic ke mana2 πŸ˜† Betul tu sis malam2 pun sama mcm saya dah baring2 atas katil tp ashik nk bangun g toilet meludah. Yg ni saya standby tuala haha sebab letak plastik kt tepi bising nk tidur. Saya anak first tak jadi camni, anak second yg teruk betul pembawakan nk meludah

Bukan sebab mengidam πŸ˜…

8mo ago

Habis tu ?