13 Balas

Apabila anda berada di jangka usia kehamilan sekitar 20 minggu, adalah dianggap normal untuk mula merasakan pergerakan bayi. Walau bagaimanapun, setiap ibu hamil berbeza dan beberapa mungkin mungkin mula merasakan pergerakan bayi pada tempoh yang berbeza. Jika anda tidak pasti tentang pergerakan bayi, adalah baik untuk berbincang dengan doktor atau bidan anda. Jangan terlalu risau, tetapi selalu penting untuk mendapatkan penjagaan kesihatan yang sewajarnya. Selamat menjalani tempoh kehamilan anda! https://invl.io/cll7hzz

sy rasa tu normal awk , ank first sy 17week da rasa da... it's baby boy... 2nd prggy ni da nk masuk 20 rasa mcm slow sgt n beza sgt dgn pergerkn ank yg first...

Takpe..ok je.. ada org lmbt rasa.. my sister 22w above bru rasa tu pn sikit2 je dia gtau..by 28w should be dh rasa.. klu rasa was2 boleh g scan tgk baby

normal mybe sy pun nak masuk 22w rasa pegerakkan perlahan itupun waktu tertentu je. tapi time scan 20w tgok baby aktif menendang cuma ibunye yang takrase🤭

normal jer sis , bby sy masuk 23 weeks bru rasaaa tendangan🥰

awal lagi sis takpe first mom selalu memang susah nak perasan baby gerak awal2 ni sebab light sangat lagi.

betol sis. saya pon first prgnant. skg 24 week.. mula2 xtau macam mna rasa dia. xleh beza.. tapi lepas cucuk kancing gg. bby bergerak sakan 😅

24 week biasa lg kuat rsa bubble2 tu , 20 week rsa slow sgt lg2 klau perut jenis tebal. don't worry okay

normal sis. kadang sebab dinding rahim kita tebal tu yang buatkan kita belum dpt rasa gerakan dia

Saya 19w sama tkda rasa pergerakan apa2 risau jugak ni minta baby sihat jelaa

normal sis , saya masuk 23weeks baru ada pergerakan bby🥰🩷🫶🏻

Normal sis.. sy pon 22wek beu rase.. Mby kulit perot tebal..

Normal je sis, 1st time lambat sikit rasa

Soalan popular

Artikel Berkaitan