βœ•

60 Balas

First pregnancy ke sis? Sy ni dulu preggy ank no2 sis, org ckp perut kecik, sy tgh sarat mgndung 8bulan lebih p bank, pgawai bank ngurat sy sis.. Sy xtau laa dia buta ke ape ke xnmpk perut sy tgh mgndung.. Tp bsalin bby kluar 2.8kg..xde laa kcik pun.. So perut kecik ke besa ke, yg pnting bby sihat.. ❀️😊

normal je .. ikut saiz bdan kita jugak .. xkan bdan kita kecik baby bumps nak bsar mmboyot sma mcam orng lain .. lain orng lain bentuk lain saiz .. asalkn dia okay xda msalah .. yg pnting berat dia ssuai dngan usia kndungan πŸ‘

Normal je.. Lain org tak sama size perut.. Habis tu ada je org gemok yang kita ingatkan gemok isi, rupanya ada baby.. Kalau dia org banyak bunyi, you cakap je "Jeleslah tu kau takda anak" mesti dia koma terus 🀣

Jgn peduli apa org ckp..yg penting baby sihat dan aktif dlm perut mami..besar sgt pun susah juga nk teran nnt hehe..koyak teruk nnt kih3..biar kecik keluar nnt baby besar kemudian hari πŸ₯°πŸ₯°πŸ₯°

VIP Member

Normal. Sbb sye ada kawan pregnant dh masok 8 bulan tapi perut mcm org pregnant 5 bulan tak nampak sgt. Tapi baby dia normal. Time keluar memang baby tu kecik ringan je tp skrg alhamdullilah makin bambam

Sis, normal lah tu.. Anak saya sebelum Ini ke empat2 Semua pregnant kecil perut. Sekarang mengandung anak ke 5 pun kecil perut.. Sampai ada yg tak perasan saya tengah mengandung πŸ˜‚

sama macam saya..kecil saja perut..bila scan baby everything is normal..baby sihat..thats okay..yang penting baby sihat dan normal..tak perlu ambil tahu sangat apa orang cakap okay..chill❀

Sy dah 33mggu pn org ckp kecik lagi πŸ˜… nak buat cmna dah tuannya kecik πŸ˜‚ fikir org tak nampak perut melambak sbb pkai baju loose je, cuba kalau tgk kt rumah..πŸ˜‚πŸ˜‚

Normal sis klu first bby 😊 sy pn first bby jga, 28minggu tpi nmpk baru mcm 5bulan jaa πŸ˜‚ Kadang ikut badan kita jga tuh, bdn sy kurus tula perut tidak brpa ketara πŸ˜†

Mmg sakit hati tp sabar n buat x tau saja.. asalkan baby sihatπŸ’ͺπŸ’ͺ.. Aritu misi kata perut saya kecik .. saya senyum je padahal hati pedihπŸ˜…πŸ˜‚πŸ˜¬ ..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan