βœ•

12 Balas

kalau upt dpt double line samar pon dikira +ve sis. kalau tgk ni +ve. mcm sy hari tu pon lebih kurang sis dpt samar mcm ni sebelum period. Alhamdulillah skrg sy dh nak masuk 3rd trimester dah. semoga yg baik2 sahaja untuk sis dan kandungan 🀲🀲

amen2 . nanti sus check lah semula upt lagi 2@3 hari mesti makin terang. semoga yg baik2 sahaja buat sis.

saya dlu mcm ni la upt naik 1 terang 1 gelap, rasenye mmg confirm pregnant ni. InshaAllah. Congratulations sis. Tp kalau nk scan xnak bazir better tunggu 7minggu baru nampak heartbeat. Saya skrg dah 34 weeks doakan saya selalu ye mommies2.

semoga kehamilan sis berjalan lancar & baby sihat selamat & sempurna ya.. πŸ™ doakan juga kandungan & baby sy yg dah 6 tahun sy tunggu sihat kuat selamat dlhirkan. AmenΒ².. 🌈❀️..

apa yg menyebabkan sis terasa nk test upt sblm due period?? ada apaΒ² simptom ka?? atau sajaΒ² nk test?? Alhamdulillah nmpk mcm positif tu..

smlm & ari ni rasa loya plk tekak ni d waktu pagi.. rasa pelik xpnh mcm ni πŸ˜…

+ve. nanti repeat semula selepas 48j. hcg meningkat setiap 48j. upt akan makin terang. boleh cuba pakai upt brand dipp&tell pula,πŸ˜‰

most wc awak. enjoy your new journeyπŸ˜‰β€οΈ

gmbr 1st tu nmpk double line jelas.. sye rse sis preggy.. tp just to be sure, after delay period, try lg gne upt brand lain plak..

baik sis.. esok sy bli dip & tell upt tu sis.. org ckp accurate lg..

Cek balik selepas 48jam , try cek selepas bangun pagi, urine masa tu lebih pekat & hcg juga tinggi .

baik sis πŸ™ thank you.. ❀️

nampak positif, tahniah mummy πŸ’œ nanti after 2 days test semula, patutnya makin terang

thank you sis πŸ™ sya akan test after 2 days lg ✨..

Sy pun pki upt ni.. alhamdullilah xscam org.. nanti da lewat period, test lg sekali..

masih da 4 ari lg haid.. akan saya cek slpas lewat lg sis.. cuma skg rs krem jak..

Macam positive. Cuba check lagi after few days ☺️ all the best!

VIP Member

in shaa Allah positive tu sbb belum delay period. Semoga ada rezeki sis

in shaa Allah aminn 🀍

Soalan popular

Artikel Berkaitan