5 Balas

saya kluar coklat2 pink gitu, dia mcm secalit gitu jee. Saya keluar spotting masa hari first sya period, sya ingt period tak lancar ke ap, hari kedua pun sma, terus mak sya suruh cek upt, sbb sya blik kmpg masa tu, mgkin mak mak tahu kot kan anak dia berisi, Terus naik double line. Spotting sya mmg kluar ngam 6 hari, kira tempoh sya period tu. Lepas seminggu tu sya try balik, terang sngt2 upt sya. Sis cek je, mana nk tahu rezeki kann.

warna darahb spotting ke arah pinkish atau coklat tua. tk berbau dan warna agak cair tk pekat mcm period biasa. Dan spotting turun dlm kuantiti yg sedkit shj n tk byk mcm period. Kalau delay lme sgt mntk pergi jmpa doc cpt Tau.

Saya tak de spotting penempelan pada awal kehamilan. Tapi keluar spotting masa minggu 6 lepas bersama suami. Jumpa doktor, kata tak normal. Kena makan ubat kuatkan rahim.

Kalau spotting tak henti, kena makan ubat kuatkan rahim. Saya makan duphaston 3 minggu baru spotting berhenti.

Spotting sy warna coklat dlm beberapa titik dekat seluar sehari selepas due period.

spotting sy kaler coklat.. kluar mcm lendiran slma 3 hr.

Soalan popular

Artikel Berkaitan