✕

28 Balas

sama sis... saya pun kerap lapar, perut asyik bunyi minta d isi... now nak masuk 8 weeks dah... tak sampai setengah jam, lapar balik...😅 😅

TapFluencer

sodapnyee.. kalau saya tengah fasa alahan teruk lagi. lapar tapi makan minum tak lalu. sampai drop berat kena tegur dengan nurse😅

Wslm. Sy 1st trimester hilang selera mkn smpai berat badan turun. 2nd trimester jd kerap lapar. Cepat kenyang pastu cepat lapar balik 😅

Hihi kan.. Ikut mood kan.. Hihi janji makan taw

Nikmatnya.. saya pula tak ada selera makan langsung, loya dan sakit kepala memanjang. Nak suap makanan ke mulut pun sampai menangis.

ingatkan saya saja... rasa nasi tu bila masuk dlm mulut, mcm hampas kelapa... takda selera makan,kerap lapar lg... kalau tak terfikir badan ni ada isi, 1 hari tak makan pun takpa... biar tmbh slim 😅 ...

Bila lar nak dapat nafsu mkn ni.😂 nak masuk 13 weeks dah still x selera muntah+perut berangin. Nk menangis je rasa.

Sentiasa lapar tapi nak adekan selera makan tu susah . Lpastu kerap masuk angin n pedih ulu hati . Nak ngis kekdng

Masuk angin tu ye... Rse mcm cramp smpai sbb masuk angin tu

sy br 5w2d.. tp dia pnya tahap lapar, xleh control.. sb still xde alahan...berat dh naik..

Sama la sy. Lepas makan, makan, lepastu makan lagi 😅 tak sampai 1 jam dah lapar semula 😅

Sy pergi scan masa 5weeks, then doc auruh repeat scan hujung bulan ni 😊

sy pun kerap lapar. bru mkn lpas 3jam lapar sdh 😆 tpi selera mkn tu tiada 😅

Sama🤣 org kata awal2 pregnancy mual2 smpai tk lalu makan tpy sy berselera je

Soalan popular

Artikel Berkaitan