edd 8/5/2023

harini 11/5/2023 dah overdue dah . 40minggu 3 hari . 14/5/2023 kalau tak bersalin kena serah diri πŸ‘‰πŸ‘ˆ doakan saya nur aliah husna binti roslan selamat bersalin ya semua . semua doa berbalik pada korang ❀️ #firstbaby

4 Balas
Tulis jawapan

aminnnn sama mcm saya due date 8/5 dapt date baru 15.5 tapi esuknyaa sy kluar lendir darah pastu pg2 9/5 saya terus g hospital check tgok dah bukaan 3cm , layan contraction 2 hari dari pg sampai esuk pagi 6pg subuh tuu bila check da bukaan 4cm terus tolak labour room masa tu contraction da sakit seminit2 pastu pecah air ketuban tambah lg contraction , pastu masuk lg ubat contraction sbb bukaan masih sama . fuhh masa tu antra hidup dan mati doktor bius pulak lambat ngam2 10 minit doktor bius nk sampai tu bukaan da 8cm terus ckp tak tahn nurse sy nk berak , push 3x kluar seketul buahati mummy baby girl ❀️❀️ alhamdulillah pengalaman

Baca lagi

Inshaallah aminnn..byk2 berzikir sis..due awak sama sy..sy selamat bersalin 30/04/2023 aritu..semoga dipermudahkan segala urusan awak ya🀲🏻

baby seronok lagi ya dlm perut. saya pun overdue dah ni.

12mo ago

19/5 sis. masih berharap baby keluar sebelum admit ward πŸ₯²

sis dah bersalin ke?

12mo ago

Mcm saya esok serah diri. EDD 10/5 Today pegi scan. Baby weight, air ketuban semua OK. Tapi dr suruh admit esok kerana BP tinggi Mungkin pasal penat. Tak tidur semalaman. Esok admit dan induce