8 Balas

Sy pregnant anak ke3, tiga2 pun kes yg sama. Belum tarikh nex period sy dah positif. Anak pertama excited bukak buku pun kena suruh dtg balik bulan depannya sbb awal sgt. Doc pesan cek je upt hari2, kalau makin pekat InshaAllah kandungan sihat.

sabar awk, boleh jadi ade. sbb saya pun mcm ni. last period sya 29/11 pada 25/12 sy cek upt double line. mmg pregnant, nnti awk test lagi 2 hari mcm tu, atau air kencing pagi . mgkin akan semakin pekat. now sy pregnant. awal lagi baru 5 weeks

Sy last period 2/12 jgk sis . Sy guna clear blue. Jelass. Upt strips sy tu pun dah naik merah terang. Jelas. Even period sy blum smp lg. Dia sbnrnya klu org belajar bab kesuburan ni, dpo9 dah boleh tau dah sama ada persenyawaan mnjdi ke x.

Ha ah btul. Dinding menebal pun salah stu pregnant. Scan mmg xkn nmpk , nk nmpk 6-8 weeks tu okay la. Nk lagi btter p masa 10weeks. InshaAllah jelas🤣

cakap balik dekat doc tu saya ni just nak confirmkan. doctor tu demam ke nak gelakkan awak🤣 dala kita bayar boleh macam tu pulak doc nya, nampak macam double line, tp takpa awak tunggu je lagi 1 minggu ke. try beli clearblue

Pregnant tu, cuma masih terlalu awal. InsyAllah repeat lg dlm 1-2minggu mesti terang, boleh scan start 6w

doktor tu xpatut gelakkan awk.. rezeki kalau Allah nak bagi.. x kira masa.. seronok Nye dpt upt double mcm ni.. saya dah nk masuk 2 tahun Masih lagi ikhtiar pregnant.. doakan saya ye pregnant jgk 🥰

alhamdulillah sis .sya Pon Masih menunggu ni harap rezekinsaya jugak

doc tu dah kawen ke belum🤣 tak ptut doc gelakkan awk..ade je seminggu sebelum period upt dah naik line sbb baru lg menempel jd samar2

Inshaallah ada tu, tahniah awak. Jangan buat keje berat. Masih awal lagi tu samar. Takpe tunggu lagi 1-2minggu boleh beli clearblue.

awak, nak tanya ..awak baru lepas period 2/12 kn..apa yg menyebabkan awak cek 21/12 tu

Soalan popular

Artikel Berkaitan