8 Balas

Boleh je buat sekali, cari service detail scan + gender. Mcm saya buat dkt sonobee bawah rm100, mmg sonographer akan cek gender baby time buat detail scan ni. Biasa cek gender ni waktu 16w pun dah boleh tahu lagi2 kalau baby boy, senang nampak sign turtle head. Kalau saya 18w baru tahu gender baby girl

sy haritu 19w 6d pegi scan gender .nampak dah.tp klinik bgtau awal la..diorg akan cuba..sbb xpasti akan nmpk ke x gender baby ..utk detail scan mmg klinik info 18-24w dah boleh buat..tp haritu doc ckp buat masa 24-25w nnt je..entahlah..tgk klinik la kot..tanya je klinik yg sis nak pegi tuu..

Hari tu nurse ada ckp tpi tk ingat. Nti kena tnya balik.. hehe tq sis

Dah boleh check sis. Tapi just bear in mind, scan tu boleh silap tau. Ada kwn kite sampai ke hari nak bersalin scan doc kata perempuan. Skali kluar lelaki. Dah beli semua pink pula tu. Pandai eh baby nak surprise 🤣🤭

Untuk detail scan, 18w - 21w6d (90% accuracy) 22w - 24w6d (70% accuracy) 25w - 28w6d (50% accuracy) Scan kat Sonobee murah RM 88 je, booking online

Dr kat klinik saya next month baru dia nak scan gender sebab awal sgt takut tersalah dan baby still kecil lg. Maybe 22week baru sy buat gender scan.

Boleh sis. Dah valid . Sy pun dah buat details scan masa 18w6d. Bergantung klinik punya ultrasound machine and baby juga

valid sis. detail scan paling cantik buat masa 18w and above

Tq 😍

20w ke atas sis

Ooo okey… 😁 tk menyabor pulak 🤣

Soalan popular

Artikel Berkaitan