17 Balas

sis, buat la ujian darah. br confirm sekonfirm2 nya. tnya mcm ni kami ni bukan doktor yg scan perot org. klu doktor yg tgk hari² berpuluh perut pun xleh kompom apelagi kita yg sama2 mengandung. buat le ujian darah klu mmg nk tau. sy buat test tu sekali dgn detect downsyndrom dan semua Penyakit lain. paling murah buat rm800 kt HTA, KL. sekali cek KROMOSOM Y ade ke tak. klu ade maksudnya dpt boy. klu xde maksudnya GIRL. dlm report tu complete da tulis dah. klu kromosom tu mmg boleh da 100% confirm gender, dan juga tau anak cacat dan ade syndrom atau x

mcm sy masa 1st baby scan gender dkt kk boy. lepas tu ada double confirm dkt swasta pon boy. keluar boy. sbb mcm sy terang2 mmg nampak gender boy utk 2nd baby fully checkup swasta. masa 23w mcm tu doctor scan nk tengok gender nmpk girl. jadi mmg excited. setiap kali doctor scan mmg akan tanya. sbb risau keluar lain. sampai la masa 29w doctor buat detail scan dn confirmkan mmg girl. keluar pon girl juga😊

Nanti cuba try scan swasta confirm balik. Sebab my baby, masa 18 weeks growth scan swasta memang sono kata boy memang nampak terang, lepas tu datang lagi untuk details scan 23 weeks pon sono kata comfirm boy, then next 24 weeks scan kk doc kata juga boy, insting saya masa memula pregnant pon boy. Saya rasa sis dapat baby girl, kadang scan kk ni tak berapa jelas.

Hi, yes kalau girl rupa dia mcm burger. If boy mmg dlm scan nampak kat celah kangkang tu ada pistol nya. Tp adakalanya doktor scan dari sudut yg berbeza, kadang tangan dia disangka pistolnya dan sebaliknya yg membuatkan tekaan jd tidak tepat. Apapun scan utk tau jantina boleh tp usahlah percaya 100%. Kalau betul Alhamdulillah. Beli je unisex clothes senang

kalau sy kan confirmed gender once dah kluar ja melainkan memang instinct tu kuat. cz baru2 ni ada kawan scan kk baby boy. pastu p scan swasta 3d n 4d,mcm ni la view dpt doc confirmed girl. dah bersalin 37w++,kluarnya boy

sy 1st baby fully swasta. walaupun was2 tapi baju tetap selit pink colour haha . bila keluar ngam girl. 2nd ni kkia. 3x scan doc bgtau boy. week31 start review swasta cz plan czer d swasta. 2x review doc confirmed boy. tapi was2 tetap ada walaupun doc yg sama. kali ni baju unisex. xsabar tgk result 23hb ni confirmed gender 🤭

saya pun sama. masuk 20w doktor kak ckp x nampak. 24w gi swasta doktor ckp girl . 25w gi kerajaan buat details scan doktor pakar ckp boy. skrg ni confuse girl ka boy.

saya masa 16weeek da scan gender. Doc kata permpuan. Tapi mcm awl sgt 16week doc scan gender, masa details scan 23week ni nmpk sgt da burger hahahahhaha Lepstu

VIP Member

😄saya dari awal sampai nak bersalin check swasta doctor comfirm girl.. kluar pun girl . Takpe sis nanti confirm kan lagi 👍

saya dr awal scan smpai skrg doc kata girl mcm ni jgk...harap betul la..tgh mnunggu hari skrg 37 weeks dh

rasa cam.girl..saya gi klnik swasta, jarang salah..kalau boy, mmg clear sgt telo dia tu..hihihi

Soalan popular

Artikel Berkaitan