3 Balas

Awk jangan risau tau. Budak ni makin besar makin lasak. Tidur pun kadang lama kadang tak. Makan banyak pun kalau lasak sangat maybe berat susah naik. Yang penting sihat. Kadang ikut genetik parents. Anak saya halus sbb saya dengan husband pun tak la besar mana. Anak buah saya sangat semangat sbb parents dia pun semangat. Awak jangan risau sangat. Yang penting sihat. Keep je bagi makanan berkhasiat. Baby Saya pun 7kg, 9 bulan. Kena follow up balik sbb berat tak naik. Tak apa yang penting anak sihat.

ank sy lahir 36week jgk..ye kdg sbb kurang tido siang.mcm ank sy meal 3 Kali seari.. snacking 1 or 2 Kali sehari.lepas mkn n menyusu pg..die tido 3 jam..pastu bgn main n bg mkn lunch n menyusu..pastu tido blk..last dinner mkn.mlm2 kerap menyusu.menu sy bg chesse.. potatoes purple..ayam isi dada.. unsalted butter..kentang..pear.. yogurt ..susu full cream..oat bb..10month 9.2kg

Rasanya sebab part tidur tu. Anak saya pun lahir 36w berat 3kg & banyak tidur dari 3m. makan since 7m ashik main2 banyak yg dia luek. Active mmg active sbb dah mula nk berdiri. Tp tidur tetap tidur malam tu dia tidur 11pm sampai 7am straight. Siang pun 2 3 jam tidur per session. 8 bulan dah 9kg, 9 bulan ni belum timbang

Soalan popular

Artikel Berkaitan