25 Balas

Insha Allah semoga dipermudahkan & selamat semuanya. Ibu mesti kena kuat. Saya skrg pregnant anak ke 3. Masa bersalin anak 1 & 2, ada org share tips meneran. Org tu ckp jgn menangis meraung-raung, nanti takde tenaga utk teran. Sakit tu memang dh tentu. Tgk baby dh keluar nnti, terus hilang sakit 😍

In shaa Allah awak semua akn baik2 saja.. semoga dipermudahkan ya.. prektis utk meneran tau jgn angkat punggung.. tu je sy pun dh lepas first baby jgk.. ☺️❤️

sy pn 39w . takdak tnda apa lg . cuma baby bru belajar mengeras . hehe . doc tmbh smpai 41w . mggu depan kalau xberanak juga kena p jmpa doc or serah diri

Moga dipermudahkan urusan bersalin puan. Saya due 17/8 ni. Esok dah kena serah diri. Saya pun belum ada tanda² nak bersalin lagi. First baby 😇❤️

Semoga dipermudahkan segala urusan bersalin awak, selamat ibu & baby Aamiin Yarabbal Alamin 🤲🏻👼🏻

baby nk kluar trkh cntik 18/8 kot hehehe. semoga dipermudahkan urusan mommy. moga dua2 selamat & sihat

g jalan2 mall sis. jalan smpai penat. insyaAllah kejap je turun tanda nnt 😁

sy 17/8 .. xde tanda2 jugak . pagi ni checkup perut . rasa2 nya dapat surat kot arini 🥴

semoga dipermudahkan sis.. 19/8 tu anniversary sy dan suami yg ke 1 tahun.. 🥰🥰

Sy pun 19/8.. sama mcm awak. Moga dipermudahkan urusan bersalin kita semua 🤲🏻

Soalan popular

Artikel Berkaitan