sharing story

Hai ibu2 dan bakal ibu, saya nak share story.. kalau ikot tarikh last period, kandungan saya dah masuk 6 minggu but sadly bila scan tak ada kantung pun.. at the same time saya bleeding all day , nak kata period tapi bukan.. sbb darah tu tak penuh satu pantyliner.. simptom like pregnant.. saya dah pergi hospital tapi doctor just boleh bagi 2 jawapan sama ada kandungan saya masih terlalu awal or kandungan luar rahim.. I thought I dah misscarriage since I saw the blood non stop but not heavy.. doctor test from urine dan beta hcg and it is positive that I am pregnant.. rare bukan? 😅 saya pun tak tahu macam mana nak cakap kes saya ni.. so saya nak minta doa2 semua ibu2 dan bakal ibu yg baca posting saya ni.. doakan keajaiban berlaku utk saya.. semoga kandungan saya ni sihat.. actually saya dah pernah mengandung last year but my baby meninggal dalam kandungan masa 7bulan, sebab dalam badan dia ada cecair which is they still don’t know what kind of liquid is that 🥲 then this year Allah bagi rezeki kedua, but this thing happen.. saya terima semua ketentuan dari Allah tapi kalau boleh, saya mengharapkan kandungan saya sihat dan membesar.. untuk semua yg sedang berjuang, semoga kalian dikurniakan anak yg soleh dan solehah.. aminnn #berharapadakeajaiban

4 Balas
Tulis jawapan

May god bless and protect you and baby 🤗.