7 Balas

Tengok badan kut wak. Sy dari 1st trimester mkn durian. Skli mkn lebih lah 6biji. 6biji ye. Bukan 6ulas. Tp alhamdulillah xde ape yg mudarat. Ank sulung dulu pun sy mkn durian buffet. Nama pun buffet, 8biji keatas tu biasa jelah. Tp alhamdulillah. Pun xde ape2. Padahl esk tu nk kne minum air gula. Dan result pun xde yg mudarat. Jgn ikut org wak. Ade org alah , ade org ok2 je.

makan duit ke makan durian nii..bt suspen je🤭. insyaAllah klau mkn berpada bt rasa2 tu xde pe..sy pun mkn aritu.jgnlh mkn sebijik terus..nnt panas plak badan plus durian tu tinggi gula

haaa...tanjat boboy mkn duit..kes berat tu🤣.minum air bnyk2 ye

Okay je takde masalah pun, saya masuk second tri ni musang king, black thorn, udang merah, ioi, durian kampung semua dah telan alhamdulillah baby baik baik sahaja

so far tri ke2 ni da lebih dr 3x makan durian berbiji(isi dlm durian) tp jgn la sampai melantak 🤣 mkn sikit2 je. tp mslh kalau da mkn mcm xnak berhenti la pula hahaha

sy mkn je,trimester 2.. brulas2 sy mkn...alhmdulillah tkda ape2,cuma klau awk tkot ,jgnla mkn byk..klau tringin jgk baik buat kuah je..slmat sikit🤭

test dulu sis,klu mkn xde pening apa okay je cuma berpada la..saya segala jenis durian bedal pregnant 25w

saya pun makan jugak bby alhamdulillah oke..side effect die panas lah 😅

Soalan popular

Artikel Berkaitan