27 Balas

saya ada masalah kelimumur dan rambut gugur teruk sgt².. di mana² je rambut apa lg time sikat. lpas guna shampoo ni alhamdulillah ok.. bole kira bpe helai je yg gugur .. beli dekat klinik kulit. tak pasti selain tu kat mna jual. mmg rekemen sgt²..

saya ada masalah kelimumur dan rambut gugur teruk sgt².. di mana² je rambut apa lg time sikat. lpas guna shampoo ni alhamdulillah ok.. bole kira bpe helai je yg gugur .. beli dekat klinik kulit. tak pasti selain tu kat mna jual. mmg rekemen sgt²..

yg penting rambut pendek.. dlu sy rambut panjang. tapi tekad utk pulih kan alhamdulillah suami izinkan potong parat bawah bahu..

masalah ni jugak lah yg saya alami bila lepas bersalin. saya akan potong rambut pendek. tinggalkan paras bahu je. mmg ngeri mmy,tengok rambut gugur macam ni. pakai lah syampu apa pun,dari yg murah sampai mahal,macam tak berkesan je 😅

Hi awakk.. awakk bolwhh cari shampoo & hair tonic bg mguatkann akar rambutt.. setakatt niee sayaa gunaa alhamdulillah dapat mgurangkan mslh tsebut. Dann ianyaa jugaa mnyegarkan kulit kitaa kembalii.. brand HEADS

samalah saya.. anak nak masuk 4org, Dari ngandung YG 1st sampailah skrg Masih gugur.. dah pakai mcm2 shampoo n produk tetap Sama.. last2 saya biarkan Jew.. nasib rambut Jenis lebat n tebal..

potong sikit sis. at least rambut tu ringan sikit. sy pon rambut makin panjang makin nipis. bila potong paras bahu akan rasa tebal smula. jgn terlampau pendek sampai xboleh ikat pulak

sya mcm ni juga dlu. teruk sgt gugurnya smpaikan suami risauu. tp naik je 6 bulan , gugur makin kurang. rambut makin berkilat tebal. skrg dah 8 bulan rambut dah tak gugur hehehe

sy pun rambut panjang,atas sikit dr punggung. duk pikir nak potong sayang,tp gugur teruk. mmng kena gunting. potong paras bahu. 2tahun baru dapat balik paras punggung.

sy potong sis rambut gugur bnyk husband tak ckp bnyk sgt..msalah skrg ni ank yg mrh kita🤣🤣"mama blh potong rambut hbs lekat dkt tangan ni..🤣🤣

TapFluencer

Awak boleh cuba syampoo utk kelemumur dgn rambut gugur . Nama dia pristine . Mmg berkesan . Boleh tengok review kat google

Soalan popular

Artikel Berkaitan