8 Balas

Saya pernah macam ni. Coklat muda besar besar duit syiling 50 sen lama. Masa tu saya tak expect pregnant sebab spotting tu keluar tarikh yang sama dengan period saya yang sepatutnya. And keluar for 5 days sama jugak macam period cycle saya. Tapi masa tu saya dah start rasa macam breast nyutt nyutt. But takde loya or mual muntah. Cuma breast nyutt nyutt and rasa macam cepat penat. Seminggu lepas tu saya try untuk test kit. Turns out to be ve. 1 month after spotting tu memang takde period period dah. So saya suggest awak untuk pergi ke klinik swasta dulu untuk scan tengok kantung semua okay ke tak. Bagitahu pasal spotting tu sekali. Nanti dia akan bagi ubat kuat rahim.

sy pernah keluar drh coklat 50 sen tapi usia kandungan 6w. bila usia 13w sy keguguran. jgn ambil endah pendarahan walaupun kecil...

Bukan nk buat u risau tp better g klinik terus ye. Any red/brown discharge during pregnancy is not normal. Smoga smua ok ja

kalau tak boleh gi klinik lagi, just banyakkan bed rest. jangan buat kerja banyak. folic acid jangan tinggal.

Terima kasih smua yg sudi bagi respon. Alhamdulillah smua baik2 ja. Moga Allah permudahkan utk mmy smua.

Sis dah gi klinik belum? Kalau ada sebarang spotting @ pendarahan terus gi klinik, jgn tanguh2 ye

payah kalau alahan teruk nie...sy dh rasa

g klinik

Pergi klinik

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan