5 Balas

It's normal sis.. Jgn bce sgt komen negatif if ade y komen negatif. Jumpa doktor dulu pape pon.. Nti doktor sendiri akn ckp normal.. Then mgkin doktor suggest utk bedrest ke apa mcm tu la.. Stay calm ok dear😊

Kan betul x sy ckp.. Kdg org y komen dalam ni lebih dari doktor pengetahuannya haha tp buat kita rse panic.. Alhmdulillah moga baby kita sihat dan lahir dengan sempurna tahun depan sis.. #teambabyOgos

Saya pun alami sama macam sis..3-4 hari juga..dr cakap normal je dan suruh say bedrest kalau boleh..check baby semua elok ada heartbeat dah..saya baru 7 minggu..kena discharge mcm ni masa awal2 6 week haritu

Aah tulaa sebab tu saya risau sgt..memacam fikir siap nanges..sekarang dah 8 weeks dah takde apa dah keputihan pun takde sis..normal je..baby pun elok je lega betul 🤭 dr ckp saya punya mungkin baki sisa last period tak habis keluar..semoga urusan kita dipermudahkan sis..risau betul anak first ni hehe 😂

sama mcm sy time 6w prgnt aritu. sy buat checkup dgn doc pakar o&g, then dia ckp normal if keputihan jadi pinky sbb masih dlm proses penempelan pd dinding rahim.

Itulah tu, saya baru tahu proses penempelan akan ada discharged warna pink pink. Terima kasih reply dan semoga urusan dipermudahkan ya 😊

Saya pun mengalami spotting yang sama dalam gambar. Tak banyak tapi seminggu tu ada juga dalam 2-3x. Doc pun kata normal tapi itu lah kita risau kan 😅

kita terlebih risau sebab kita bukan pakar dalam bidang ni 🤣

TapFluencer

Spotting in early stages of pregnancy is not normal. Samada sebab proses penempelan atau ancaman keguguran. Jumpa doktor utk pengesahan

Most welcome, take a good care and health ya!

Soalan popular

Artikel Berkaitan