tanya

Bunda sharing dong..baby nya berhenti pakai gurita ma gedong nya usia berapa ya bun??

35 Tanggapan
Tulis tanggapan

Bayi skrng malah sudah ga dianjurkan untuk pakai gurita Bun. Pakai bedong juga cuma asal aja biar bayi gak kedinginan

Gurita ga ada seminggu.. bedong sampe sebulanan tapi pakai cuma kalo mau tidur ajah biar ga kagetan waktu itu

Gurita dari lahir ga pake langsung di pakein singlet newborn bedong cuman 2mingguan si bby rewel klau di bedong.

VIP Member

Ga pernah pake gurita. Bedong masi kdg sy pakein tp cm dr dada dan tdk diikat. Cm agar hangat. Baby usia 4.5 bln

VIP Member

Gurita stelah tali pusarnya lepas. Klo bedong skitar usia 2 bulan an kyanya,, bedong nya juga jgn kenceng2 bun,,

Kalo bedong aku sampai kaki udah lurus , kisaran 2 minggu , klo gurit ttp di pake krna hanya untuk bayi

VIP Member

Gurita sekitar semingguan mom, kalo bedong cuma sampe 2 mingguan karena anak saya ga suka dibedong.

Gurita mgkin hanya sebulan BUND kl AKU.. Bedong dua bulan BUND.. Setelah ITU Bobo bebas dy๐Ÿ˜„

VIP Member

Dr lahir ga pnh pke gurita..bedong cm smpe 40hr..itupun tangan ga pnh ikut masuk bedong ๐Ÿ˜

kira2 1 bulanan bund lepas gurita sma bedong. tp aq pke gurita yg kretek jd gak knceng2 bgt