2 Balas

Saya pun Macam awak pantang dgn mil Anak first Sbb kesihatan mak ayah sndri yg dah tua. Buat masa Skrg ni, awak bersabar jela. Lagi 34 hari je. Nnty Balik la rumah sndri. Nnty Anak ke2. Awak boleh pantang sndri. Ambik dlu pengalaman pantang ni. Nnty boleh buat sndri. Jgn stress kan diri. Faham perasaan nk mkn, nk buat apa terikut3 sgt. Buat masa Skrg bertahan ya sis

Keadaan terpaksa sis. Sbb saya pernah lalui, tu saya Faham.. saya bertahan 30 hari je. Baki pantang saya sanggup Balik rumah sndri. Saya masa pantang dgn mertua, mcm2 saya hadap. Lagi teruk rasanya. Smpai kena Tgl berdua je Tgh mlm,mertua pergi Lepak minum dgn ipar2, luka bawah xelok smpai 2 bulan, Anak kuning dgn prem lagi. Makan Ikan goreng berminyak dgn nasi kering je,tiap2 hari lauk sama. Buah apa lagi,xboleh mkn Takut effect anak. Sembelit smpai menangis2 dalam tandas, nak teran sakit. Minum air panas Bukan air suam ye. Itu pun layan saya Cuma 2mgu je. Yg lain saya kena masak air panas sndri. Turun naik tangga basuh Baju anak. Hantar Anak check kuning. Makan pun da tak terjaga dah. Terpaksa la masak sndri. Tu saya ckp bertahan je. Ada yg lgi teruk dr awak. Kalau awak xboleh tahan, awak Balik la rumah sndri. Pantang sndri

suruh husband booking masakan pantang dgn org. settle masalah.

xbleh sis.. ☹️

Soalan popular

Artikel Berkaitan