6 Balas

ank sy birthday bln dpn. 20.10. sy ingt nk hias2 skit kt rmh pstu nk beli kek and then nk tgkap 🤣🤣 nk beli baju sedondon 3 beranak. pstu nk amek gmbr bnyk2. beli brg hias kt diy je. baju beli dkt shein ..kek beli je yg murah2 or dkt secret resipe beli 3 slice pun dh ckup or 1 slice je. 🥰

Birthday anak saya 14/10 ni …. nak beli je kek and masak sikit2 jamuan utk org dtg … Utk anak pulak suap je nasi ( lembut ) dgn lauk2 yg dia boleh mkn …. Macam dessert boleh bagi kek kat baby and apa2 yg lembut2 😚

Saya buat fruit tower dan cake baby friendly saya order 😊 Kalau awak follow group Happy Baby Foods Malaysia di facebook, boleh search resepi birthday cake baby friendly. Macam2 idea ada juga for birthday celebration.

anak saya 2hb ni genap setahun, tapi saya celebrate awal sehari. yg saaa plan, saya mmg nak buat kek friendly utk anak , makanan dia, lepas tuh kek utk org makan, bihun sup, puding, kuih mcm tuh la.

TapFluencer

I pula anak i setahun ahad ni. Plan bawa ke pantai je and sambut bertiga. Xperlu nak buat parti sebb anak tak paham lg tu pun😌

TapFluencer

sy order sugarbakesmy , sbb ada kek special utk bayi setahun , tanpa gula, tnpa telur , tp sedap jgk kek tu

Soalan popular

Artikel Berkaitan