13 Balas

sy xpnh ad sporting awal awal pregnant,sy tahu prgnnt sbb cek upt,pnh jugak rse keguguran tapi tak cuci sbb dy jatuh sndri cume masukn air dalam badan utk bg darah keluar tp tu pon tak banyak..sy bgthu sbb sy xpnh ad spoting early prgnncy Alhamdulillah now 28w..smoga Allah pelihara kandungan sy dan dri

waalaikumusalam..awk dh p buat buku pink ke belum..nanti mgadu dgn nurse keputihan byk dan bwarna kuning..kalau ada gatal2 dan berbau dekat alat sulit mention jgk..mungkin boleh ambil sample utk tahu ada jangkitan atau gbs..lg tahu awal lg ok..semoga dpermudahkan..take care. #TAPactiveusers

g la klinik atau hospital..tanya dalam ni nk buat apa? dah spoting tu g je klinik cepat tunggu apa lagi sampai berhari2..pelik betul la..

lepas ni kalau kau ada apa2 masalah pasal pregnancy kau,jgn tnye dalam aps ni,phm x

saya 3hri lps kluar wad... sbb ada kncg ktor drh sdikit dan mcm sis jgk.. dorg mskkan ubt Alhamdulillah dh kurang xmcmtu

G hospital dik.. akak g klinik, doc ckp xde pape.. maybe implantation bleeding.. last gugur.. menyesal x g hospital.

Sy pulak g hospital,nurse ckp xde apa,klu banyak sngt2 baru dtg hosp.Ni dh 4 hari keluar spotting.Nk try g klinik swasta pulak.

normal.tapi pergi je ke klinik nanti mereka akan ambil sample keputihan

Normal , saya pernah alami . banyakkn rehat ye . Elok2 buat kerja berat .

better pegi klinik tnye doc..lain org x sama sis...bedrest yea

kalau keputihan berwarna . better pergi refer kk ye .

TapFluencer

saya lagi banyak keputihan warna kuning macm ni

Soalan popular

Artikel Berkaitan