13 Balas

bnyakkan minum air masak sis. tu je. sebelum kencing kotor ni efek sampai sakit, baik cegah dulu first pregnant saya dh kena. azab 😭😭😭 rasa mcm organ terkoyak kat dalam. sakit beranak pon xsakit mcm tu. allahu.. jgn biarkan. banyak2 lah minum air masak

ha ok lah.. saya smpai sakit dua tahun lepas 😢

TapFluencer

Banyak kan minum air masak, air barli tanpa gula, bila rasa nak kencing terus pergi ya. Moga diberi kesembuhan ya mommy. Masa saya pregnant dulu pun kena juga.

cnth lgi tiga hri nk kena pergi chck air kencing cuba puasakan diri daripada minum minuman yg ada gula hnya minum air kosong air kencing akan elok

i see , thnkyouu response 🫶🏻

makan tembikai dgn gula batu . gula batu uh amik la dlm bsr ibu jari , hancur kn . isi tembikai uh amik la dlm secawan besar mcm uh gaul kan . makn sekali

sy baru tahu masa false contractions 36 weeks 🫠 doktor bagi antibiotik untuk seminggu. sebelum ni ok je … haah minum air kosong byk2 jugak

tips yg nurse ajar basuh dulu private kita lepastu ambil air kencing yg tgh. in sha Allah

minum air barli sehari sebelum, sebelum nk pegi check up, minum air masak je...

doktor ada cadangkan minum kranberi jus jugak...dah cuba...mmg urine clear...

dr ada bagi ubat tak ? mcm sy pon pernah kena. dr bg ubat.

saya pun baru habis ulang alik kk sebab kencing kotor ni , dh lepas takung air kencing yang 24/7 tu result nya ok dh bole stop dh ulang alik , dh bebetul puasa air manis , air masak je minum , tapi baru ni checkup sangkut juga kencing kotor lagi , pening dibuatnya

TapFluencer

Bykkn minum air masak, air barli.

Sama2. Sy pun sangkut minggu lps..so ni nurse yg bg tips ☺️

Soalan popular

Artikel Berkaitan