14 Balas

Salah tu sis.. Kena celup sekali je. Cuba buat lagi sekali guna test kit yg baru. Kena sabar tunggu sampai naik line. Baru result betul. Buat sebaik bangun tido, terus kencing hormon hcg lebih pekat waktu pagi. Tapi tu nampak terg result awak. Kalau dh buat yg baru test terg, alhamdulillah la. Boleh cek scan di klinik dh brp minggu ya. 8 minggu nt dh boleh buka buku di KK.

Okay baik .. terima kasih tau beritahu ✨

pregnant ni.. kalau pregnant. celup la brapa kali, tetap akn kluar line. ni line mmg jelas. kalau xpregnant,celup la bnyak kali pun. xkn naik line. brdasarkan pngalaman 🤗

Huhuhu .. terima kasih share pengalaman. Alhamdulillah 🤗

Sy pun tercelup dua kali mcm sis sbb x menyabor.🤣 Lepas tu keluar result pregnant. Sy ada spare dua tiga kali jenis yang lain jenis titik, dua2 tu jugak naik 2 line.

Itulah 😂 tak sabar sgt kan kita ni. Masa tu saya beli 1 je takde spare.

mcm positive. line terang sgt tu bkn samar². clear blue mcm bleh detect hcg walau celup 2 kali. apa²pun confirmkn dkt klinik ye😄 atau test yg lain

Alhamdulillah .. terima kasih 🤗 saya buat yg baru dapat result ve jugak

rasanya xda mslh celup dua kali , mmg dia dh bole detect tue sbb line dh terang sgt.. apapun tahniah awk 💕

sama2 💕

Tak salah pun celup 2kli cuma result kena naik within few minutes. Terang line sis tu, tahniah ye sis !

Alhamdulillah 🤗

x salah pun sis nk celup brp kali pun.. klau dh terang2 naik 2line pekat tu mmg pregnant la.. xperlu ragu2😅

Hihi jadi ragu2 bila tak sabar lepastu celup banyak kali. 😅 Alhamdulillah

Sy rasa tak salah celup 2 kali, hcg boleh defect ke kalau celup 2 kali🧐 apa2 pun tahniah sis😍

Alhamdulillah.. terima kasih🤗

Saya pernah celup 2kali tapi bebetul positive..now 36weeks da🥰 Tahniah sis.

Hihihi.. Alhamdulillah 🤗sebab line tu lambat keluar tu ingat tak cukup celup. Tahniah jugak dekat awak, semoga selamat bersalin nanti. 👶🏻🤲🏻

celup 2x pun x slah juga tu sis ni brand mahal rasanya Mmng dah ada ni😍

Itulah, sebab ramai cakap clear blue tepat brand nya.. Alhamdulillah 🤗

Soalan popular

Artikel Berkaitan