36 Balas

Salam takziah..walaupun post ni dah lama..kalau tak silap saya..saya pun baru lahirkan baby prem..31 weeks..bersalin normal jgk..sbb sakit perut kat rmh..pi hosp..dah 4cm..sempat cucuk ubt utk matangkan paru2 baby sekali je..12 jam sakit sbb doktor lambatkan proses kelahiran kan..last2 bersalin jgk..sbb sakit 5 minit sekali x berhenti..baby kat nicu skrg..sbb berat 1.6 je..

Mcm sy lhir bby pramatang bln 11 thun 2019, bby bru 6 bln. Tba2 rse skit makin kerap,pegi hosp cek jln dh bka spenuhnya,lpas je bby lhir bby than sejam je. Lpas 5 bln Alhamdulillah,allah bg rzeki lgi.Smoga ada rzeki sis lg lpas ni.aamiin.

Maaf nk tnya, ap puncany ya? Ad ta doc explain?

Takziah mummy..allahu nama lbh kurang anak syurga saya..ammar arsyad..meninggal dlm kandungan 39 week plus..tunggu 5 hari je nk due..allah lebih sygkan anak syurga kita..tgu dan sambut kita di syurga nanti..

Waalaikumusalam semoga mommy kuat ya.. salam takziah.. InShaAllah anak tnggu di pintu syurga.. Allah pilih mommy Allah syg.. kuatkn semangat.. ❤️

VIP Member

Salam Takziah sis..Al fatihah buat ank syurga.. Saya pun melahirkan baby pramatang 31week.. Berat 1kg ..Alhamdulillah skrg da 10 bulan.

VIP Member

salam takziah sis, semoga awak terus kuat, insha Allah baby tunggu awak dekat syurga 🥰

takziah... sy ank first dlu pramatang jgk 31 weeks alhamdulillah dia sihat smpai besar

Salam takziah sis.. Maaf tanya, sis makan apa pada masa tu?

Baby syurga sy 5 bulan dlm kandungan tp tidak dpt diselamatkan sama mcm awk juga.

Salam takziah... semoga anak syurga tunggu mummy n daddy di Jannah.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan