sentiasa mengantuk

ada yg sama tak? dah dekat due ni asik rasa mengantuk jaa. dok rumah pagi2 kemas apa patut pastu sebelum tenghari mesti dah lelap. bangun zohor mandi apa semua, masak pun kadang2 itu pun simple ja pastu masuk bilik sambung tidur sementara tunggu laki balik kerja. malam pun lepas isyak terus tidur. banyak sgt tidur risau jugak tak aktif dah nak beranak dah. lagi satu risau jadual tidur nanti kalau dah ada anak sbb skrg pun tidur tak teraturπŸ˜΅β€πŸ’« #firstmom

6 Balas
Tulis jawapan

β„Žπ‘–β„Žπ‘–β„Žπ‘–β„Žπ‘–..π‘ π‘Žπ‘šπ‘Ž π‘™π‘Žβ„Ž π‘šπ‘π‘š π‘ π‘¦π‘Ž , 𝑙𝑔 π‘›π‘˜ π‘‘π‘’π‘˜π‘Žπ‘‘ 𝑑𝑒𝑒 𝑛𝑖 π‘šπ‘šπ‘” π‘Ÿπ‘Žπ‘ π‘Ž π‘™π‘’π‘‘π‘–β„Ž π‘›π‘¦π‘Ž π‘π‘’π‘π‘Žπ‘‘ 𝑗𝑒.π‘˜π‘‘π‘Žπ‘›π‘” π‘‘π‘’π‘Ÿπ‘™π‘’π‘›π‘Ž π‘—π‘Žπ‘š 11 𝑝𝑔 𝑑𝑒 , 𝑑𝑝 π‘˜π‘Žπ‘™π‘Žπ‘’ π‘Ÿπ‘Žπ‘ π‘Ž π‘šπ‘›π‘”π‘Žπ‘›π‘‘π‘’π‘˜ π‘šπ‘šπ‘” π‘˜π‘’π‘›π‘Ž π‘Ÿπ‘’β„Žπ‘Žπ‘‘ π‘₯π‘π‘œπ‘™π‘’β„Ž π‘π‘˜π‘ π‘Ž π‘‘π‘–π‘Ÿπ‘– 𝑠𝑏𝑏 𝑙𝑔 π‘›π‘˜ π‘‘π‘’π‘˜π‘Žπ‘‘ 𝑑𝑒𝑒 π‘‘π‘Ÿ π‘šπ‘šπ‘” π‘ π‘Ÿπ‘’β„Ž π‘Ÿπ‘’β„Žπ‘Žπ‘‘ π‘˜π‘Žπ‘› π‘π‘‘π‘Žπ‘› 𝑠𝑏𝑏 π‘˜π‘–π‘‘π‘Ž π‘›π‘˜ π‘”π‘’π‘›π‘Ž π‘‘π‘’π‘›π‘Žπ‘”π‘Ž π‘π‘›π‘¦π‘˜ π‘€π‘˜π‘‘π‘’ π‘›π‘˜ π‘π‘’π‘Ÿπ‘ π‘Žπ‘™π‘–π‘› 𝑛𝑛𝑑𝑖

Baca lagi

tidur sis kalau mengantuk , bila preggy tu salah satu nikmat . Ank first sy terlampau dgr org ckp jgn bnyk tido keluar ank pemalas & susah beranak mitos je semua tu lepas je beranak terus sy burnout hampir nk meroyan sbb xcukup tido , ank plk jenis melalak xnak tido tambah kena sawan tangis plk . Sekarang preggy ank kedua sy xdgr apa org ckp asal nk tido je sy tido xkesah lama mana sy nk tido husband plk sgt galakkan sy tido siap ank sulong dia yg urus semua sbb dia tahu nnti pantang bini dia confirm akan xcukup tido auto jadi singa πŸ˜†

Baca lagi
1mo ago

hihi kadang tak tahan kan, letak ja kepala terus tertidur. saya pun ada jugak yg cakap jangan banyak tidur. tapi sepanjang pregnant ni saya tidur ja siang2 pun sbb saya dok rumah sorang, dah takda apa nak buat saya pun pejam la mataπŸ˜‚ tambah hujung2 ni mengantuk tak boleh bendung, setiap masa rasa nak tidur. kalau tahan jugak boleh sampai sakit kepala. cuma risau sbb badan tak aktif je la dah nak beranak ni, ajak suami keluar kononnya nak banyak berjalan pun banyak kali postpone sebab saya mengantukπŸ˜‚

sma..ankΒ² g sekolh..asbend kja..settle suma..sy tdo..bgn msk amik ank sekolh..sy tdo lg..asbend pn ckp..tdo je klu x larat..xyh buat kja..ngantuk tdo..haha

betul hahaha, mengantuk gila, pantang letak kepala, 5minit lesap terus, tido pula jenis tido tak sedar apa, Allah πŸ˜‚

tidur je awak, saya dulu mcm tuh je. mmg mgantuk gila. keluar si kcik ni, tak dpt tidur lena da.

1mo ago

mata ni macam dah kena sumpahan. asik nak pejam jaaπŸ˜‚

TapFluencer

Sama lah. Teruk btl ngntoknya