βœ•

28 Balas

Saya 20week baru la nampak bayang perut sikit. Apatah pula 8 week. Sabar ye. Nnati dah 30week ++ x tertanggung pula bawa bump dah besar. πŸ˜… Saya 37week dah skg. Nak turun katil pon mengah.

saya pon stat 8w aritu dh nmpk baby bump . tpi rasanya angin banyak satu hal jugak . tu nmpk perut kembung . πŸ˜… tpi risau plak perut kembung lain mcm padahal masih janin lg

jenis kurus dan perut xtebal mybe dh nmpk . mcm sy perut jenis tebal dan badan besar sikit .. 8bulan baru nmpk babybump niiπŸ˜† tkpelaa janji sihat sudah dia dkt dalam πŸ˜‰

Pregnant with 2nd child now. Start showing bump around 14w gitu & baby bump lagi besar dari first pregnancy. Sekarang sudah 21w😁harap2 smooth pregnancy & delivery.

Sepends pada orang..sume xsama. Ada org tak nmpk lg..ada org dh ada baby bump skit. Mcm sy badan kecik n rendah. start 9-10weeks dh start nmpk skit baby bump. 😁

saya badan kecik je tapi still dah nampak baby bump since 4 weeks..doc kata kdang perut kita jenis berangin kalau pregnant tu yg nampak kembung..

saya dah nampak baby bump 8wπŸ˜… tp confuse juga sbb buncit atau baby bump. tp hubby saya cakap dulu perut saya tak mcm ni. ye la kot baby bump haha

saya pn sma bru 8w perut dh mcm 20w mcm tu.. mngkin sbb kita berisi πŸ˜†

24 weeks baru nampak sikit tapi scan baby normal je . ikot genetik masing2 kot. saya follow mak saya memang macam tu

Saya week 10-11 dah nampak ya. Dah la first pregnancy. Tak semua orang sama 😁

VIP Member

Tgok kpd jenis bdan sis. Klu kurus mmg xnmpak baby bump even dah nk masuk 5 bulan pun

Soalan popular

Artikel Berkaitan