22 Balas

Kbnykan bhgian Labour room nurse2 pmpuan kecuali moms ade prob doc la yg handle and x semua doc lelki ada juga pmpuan.. nasib2 laa dpt doc pmpuan...klu nak beranak sis memng x pikir daa tu doc pmpuan or llki.. pikiran nak push baby jak keluar and selamat

Kenapa tanya soalan mcmni? Saya first time bersalin normal di government hosp dgn sorg je nurse perempuan dlm labour room about 4am. Nurse tu pandai jahit alhamdulillah. Tapi sejam lebih juga dia jahit. Nak dekat 40 jahitan dkt miss v.

Ya, hampir 40 jahitan. Koyak gunting tak sampai terus ke dubur. Tak sakit sbb bius tapi 6 jahitan terakhir terasa sakit sikit sbb bius dh nk habis. Koyakan bergantung pd ssorg. Ada yg xada koyakan langsung lahir anak ke-2. Sekurangnya jahitan tak sbyk bersalin czer.

pernah, di hospital swasta. Sngat lembut je cara doktor tu. Jahit pun xterasa sakit. Masa nak Check out pun dia scan tgk ada darah beku atau tidak pada rahim. Sangat Terbaik. di Hospital gov saya dpt dktr perempuan.

VIP Member

dy pmpuan ke lelaki ke xyh pikir janji anak to selamat bila keluar .. sebab sy anak first dr lelaki jahit bawah ..nmbor 2 czer dr pmpuan tapi dalam ad je dr lelaki .. then ni no 3 xkesah memana jnji selmt

saya bersalin dua2 anak kat sungai buluh . bersalin doc perempuan , time seluk check ada darah lagi ke tak lepas bersalin tu je doc laki . tapi doc singh

sy bersalin dgn nurse perempuan.. cuma yg check jln dr laki 😔😔 bertabah lar.. layanan ok je dekat kerajaan

TapFluencer

anak 1st. pastu 2nd doc pmpuan sbb g private. dua2 beza. kalau doc pmpuan lebih selesa

Ada.. suami sy sndri.. sbb dia doc...sy paksa dia sambut anak dia sndri 😅

Ya Allah untungnya, rezeki sis ❤️

VIP Member

masa sye. kt LR.. sume ade.. lelaki..pmpuan . india cina melayu. 1 msia .

Bsalin anak sulung doc lelaki dari mula cek sampai laa discaj 😂 HTAA

Soalan popular

Artikel Berkaitan