8 Balas

sy pernah kguguran 2x dlm masa 1 tahun . bulan 6 dan bulan 11 . then pregg balik slepas 6 bulan mcm tu . tapi seelok nya awak kena check doktr jgk make sure kandungan awak dh jatuh smua ke belum . risau ad sisa sisa boleh mnyebabkan jngkitan kuman dn perlu cuci . xpa awak rest dulu 6 bulan mcm tu then in shaa Allah ad rezeki ank tu nnt . ❤️😍

Sy D&C 17/4/23.. bulan 5 Kuar sporty darah 2hari.. bulan 6 Sy sah pregnant.. bile pergi scan doc sahkan baru 6w.. so due date ikut scan sebab period xtentu.. so pergi laaa scan klinik.. huhuhu insyaallah ado rezeki...

Sy 1st miscarriage lepas 3 bulan lekat balik, miscarriage lagi after 4 month lekat lagi. So mungkin betul la tu awak pregnant lagi. Jaga2 je dulu & gi scan utk kepastian ☺️

Nurse ok je, tkde bising sbb rehat 3 bulan ok je. Sy buka buku 12 minggu haritu.

ada ..saya...saya gugur hari raya haji tahun nie..2 minggu lepas tu lekat semula... alhamdulillah skg dah 20 minggu dah saya pregnant

11/2021 gugur complete.doc suruh rest 3bln.lepas 3bln jumpe doc,doc ckp da bole bersame.tak lame tu lekat balik.

Macam saya. Miscarriage bulan 4/5. Pregnant balik 26/7. Sekarang dh nk masuk 20week

wahh boleh pulak tersma erk trikh gugor dngn lekat semula hehe.

Sy 1 st miscarriage pada bulan 4 lps 3 bulan lekat balik …

alhamdulillah. puan berklinik, nurse ada marah x kenapa lekat awal?

tidak. hormon bkurangan lps 7 hari complete miscarriage

terima kasih puan.

Soalan popular

Artikel Berkaitan