βœ•

17 Balas

saya 10/9 ,, 8 hari lagi baby aktif tapi tu la cm tak da tanda nk keluar je si kcik dlm ni .. selesa sngt kott dlm perut mama dia ni ... Alahai kita ni dh tak sabar nk keluarkn n tgok muka dia .. nanti kena gigit kang baru tau...

Saya due date sama dgn sis 20/9. Tapi saya decide buat elective czer pada 9/9 ni.. Dr sarankan serah diri 38w, dan since ni first baby.. saya sendiri taknak ambil risiko sbb sangkut gdm. Semoga dipermudahkan urusan kita sis..

Semoga dipermudahkan urusan awak 🀲🏻

2 hr lepas p hospital sbb turun darah coklet doktor cek 1cm.. mohon balik rmh lambatt lg tungu 10 cm,skarang pun contraction on off. tungu sakit betulΒ² serah dr lg.. ni anak ke 4 sy

dah bersalin ke sis? saya macam macam petua dah cuba..takda kesan

Saya due date 26/9. Tapi skrg dah dok di hosp, 5/9 induce sbb ada history pernah operation jantung. Neves 😭 doakan saya ye awak

Saya due date esok..tapi masih tiada tanda..siap ke dapur ke ruang tamu..santai je jalanπŸ₯²hati tak sabar nk bersalin cpt

Sama la kak.doc bg masa kt saya smpai 9.9..klau tak skit lg 9.9 serah diri

Sy 12.9 Masih berseronok dlm perut ibuu ... p ibu jew isaw yg first 37w da bsalin .. yg ni best lagi .. ibu plk ta selesa 🀭

1st 37w, 2nd 37w, 3rd 38w..sekarang dah 37w6d untuk no4..segala petua dah cuba, masih takda kesan.

Sy 18.9πŸ˜†πŸ˜† first mommm. Nervous, excited, takut.. Semogaaa ibu2 bakal melahirkn dpermudahkann bersalinn yaa

Selang bbrapa jam sy komen dahhh masukk labour room 🀣🀣🀣 tk sampai due datenyaa 3.9.24 baby dah nak kluar

saya dah bersalin dah bby keluar awal dua minggu harini hari ke enam berpantang due saya ahad depan sebenarnyaπŸ˜…

Wah , tahniah awak selamat berpantang 🫢🏻

saya 10.09 ni .. baby aktif cuma tu lh tak da tanda lagi .. dh xlarat dh ni ...

sy due date 26/9 . semoga dipermudahkan urusan ibu2 semua 🀲🏻

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan